Salihli’de, Engelliler Haftası dolayısıyla İlkbahar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Salihli Belediyesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’nda eğlence programı düzenlendi.
Programa engelli bireyler ve aileleri ile kamu kurum ve kuruluşlardan davetliler katıldı.
Programda konuşan İlkbahar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Mehmet Kaya, “Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediğimiz asker eğlencemize katılımcılarınız için teşekkür ederiz.
Bugün burada hayatlarında engel tanımayan ve yüreği askerlik arzusuyla dolu olan özel kardeşlerimizin askerlik görevini yerine getirebilmelerini sağlamaktan bir İlkbahar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak gurur duyuyoruz. Engelleri yaratan bizleriz. Engel sadece zihnimizde bir kelimeden ibarettir.
Bize düşen görev engelleri ortadan kaldırmaktır. Unutmayalım ki sevginin olduğu hiçbir yerde engel yoktur” dedi.