İlçede uygun bir alanda Kaykay pisti olmasını isteyen ve yüzlerce kişiden imza toplayan Kudret Demir Ortaokulu öğrencilerinden Yavuz Selim Durmuş, talebini içeren dilekçeyi yetkili kurumlara teslim etti.
Kaykayı çok sevdiğini ifade eden Durmuş, ‘ Ben ve benim gibi kaykayı çok seven diğer arkadaşlarımın rahatlıkla kayabileceği bir alan yok. Bu nedenle İlçede bir kaykay pist alanı oluşturulmasını çok istiyorum. Bu nedenle dilekçe ile taleplerimizi ilgili birimlere sunduk. Umarım talebimiz karşılık bulur ve biz kaykay tutkunları da hayalini kurduğumuz pistimize kavuşuruz” ifadelerinde bulundu.
Muhabir: ONAY OZAN