Okul bahçesinde sergilenen TOGG' u inceleyen öğrenciler, araçla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. TOGG' u yakından gören ve içerisine binerek yakından tanıma imkanı buldu.

TOGG (6)-1

Spil Milli Parkı en kalabalık grubunu ağırladı |  Öğrenciler, Milli Park'ın fauna ve florası tanıdı Spil Milli Parkı en kalabalık grubunu ağırladı | Öğrenciler, Milli Park'ın fauna ve florası tanıdı

Fahriye Hanım İlkokulu Müdürü Fatih Kaşal, “Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilerimiz yerli ve milli arabamızla tanışsın istedik. Bu program öğrencilerimizi çok mutlu etti. Çocuklarımız çok güzel bir anı da yaşamış oldular. Ülkemizin yetiştirmiş olduğu mühendislerimizin yapmış olduğu akıllı aracı, TOGG' u öğrencilerimize, çocuklarımıza tanıtırken, ileride daha gelişmişlerini yapacaklarına inancımızın tam olduğunu göstermek istedik. Öğrencilerimizin ve velilerimizin TOGG’a yakın ilgi gösterdiklerini gördük. Bu vesile ile başta araç sahibi olan Selim Kahraman'a öğretmenlerimize ve velilerimize, okul aile birliğimize teşekkür ediyoruz”

TOGG (6)

TOGG (5)-1

TOGG (4)-1

TOGG (3)

TOGG (2)

TOGG (3)-1

Kaynak: Onay Ozan