Fen Bilimi Grubu ve Kişisel Gelişim Kursu olan kurs merkezi, öğrencilere en yoğun ve kaliteli ders uygulamalarını, en uygun ücretlendirme parolasıyla sunuyor. Her öğrenciye kendisi için faydalı olacak adil yaklaşım ile ekonomik koşulları sağlıyor.

I M G 5302

AİLENİN YENİ ÜYESİ

Bu kursların dışında aileye Yediiklim Prestij olarak yeni bir kurs katılıyor. Yeni açılacak bu kursta öğrencilere bire bir eğitim uygulaması, özel tasarımlı makro kütüphane, yapay zekâ destekli geniş katılımlı Türkiye geneli denemeler, öğrenci takip sisteminin en aktif olduğu rehberlik ve psikolojik danışma çalışmaları ve çeşitli sosyal etkinlikler alanlarında hizmet verecek; böylece ihtiyaç duyduğunuz en uygun çalışma ortamını sunacak.

I M G 5310

SEMİNER ÇALIŞMALARI

Salihli’de YKS’ye hazırlık sürecinde öğrencilere kurs hizmeti sunmanın yanında 2024-2025 sezonunda bundan önceki dönemlerde olduğu gibi Türkiye’de tanınmış kitap yazarları ve eğitimcilerden farklı tarihlerde seminer çalışmaları yürütülüyor.

Öğrenciler mezuniyetlerini doyasıya kutladı | Öğretmenleri ve aileleri ile karşılıklı oynadı Öğrenciler mezuniyetlerini doyasıya kutladı | Öğretmenleri ve aileleri ile karşılıklı oynadı

De7Ede6D Fcfe 4832 B9F4 855651A60E53

Muhabir: Behzat Akcan