2023-2024 Eğitim- Öğretim yılı içerisinde Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi kurslarında el emeği, göz nuru ile üretilen ürünler sergide buluşacak. Salihli Kaymakamlığı organizasyonu ile Salihli Belediyesi Zafer Keskiner, sergi galerisinde 4 Haziran 2024 saat 14.00’da gerçekleştirilecek açılışa tüm vatandaşlar davet edildi.
Serginin 5 Haziran saat 20.00’a kadar açık olacağı bildirildi.
3 Haziran’dan başlayacak ve 7 Haziran’a kadar devam edecek etkinlikler ise şöyle:
Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi2023-2024 Eğitim- Öğretim yılı hayat boyu öğrenme programı etkinlikleri:
3 Haziran 2024 Pazartesi günü, 09.00-17.00 arasında yapılacak olan etkinliğin yeri, Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü, İlçe Emniyet, İlçe Tarım Müdürlüğü ve Huzurevi ziyaretleri.
4 Haziran Sergi açılışı
5 Haziran Çarşamba günü Demokrasi Meydanı 10.30’da ‘Hayat Boyu kan Başındayız’ kan bağışı etkinliği.
6 Haziran Perşembe günü Sart Mahallesi, Sart Mahmut ortaokulu bahçesinde saat 14.00 ‘Kurslarımızla köylerdeyiz’ etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Faaliyetleri tanıtım sergisi.
7 Haziran Cuma günü ise, 50. Yıl kapalı spor salonu saat 10.00-12.00 arasında spor ve sanat gösterileri faaliyetleri.