Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Okul Sporları Federasyonu ve Muaythai Federasyonu tarafından düzenlenen Muaythai Türkiye Şampiyonası yaklaşık 64 ilden binin üzerinde sporcunun katılımıyla ve Aydın Doğan Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.
Şampiyonaya katılan Salihli Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Nisrem Uçar, Türkiye 2.olup, gümüş madalyanın sahibi oldu.
Muhabir: Behzat Akcan