Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda komisyonlara üye seçimi yapıldı.
Salihlili meclis üyelerinden Aldülkadir Yavuz Özdem, Plan ve Bütçe Komisyonuna, Tamer Aluş, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme Komisyonuna, Selim Akbıyıkoğlu, Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme Komisyonuna, Ayşenur Hisar, Engelliler ve Kadın Sorunları Komisyonun ve Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme Komisyonuna, Zafer Özbudak, Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ve Altyapı Mesken ve Kentsel Yenileme Komisyonuna, Hasan Hüseyin Namver, Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu ile Jeopark Belediyeler Birliğine seçildi.