Antrenör Taner Eser yönetimindeki Salihli Belediyespor U18 Takımı, Turgutlu Irlamaz Spor Tesisleri’nde Manisaspor ile karşılaştı. Rakibini 4-1’lik sonuçla yenen Yeşil-beyazlı ekip, şampiyonluğa ulaşan taraf oldu. Ligde Salihli Belediyespor ve Karaköyspor, Manisa’yı Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazanıp, doğrudan hedefe ulaşan ekipler oldu.
Öte yandan Şampiyonaya gidecek üçüncü takım ise Manisaspor ile Yıldızspor 45 FK arasında oynanacak baraj müsabakası sonrası belirleneceği öğrenildi.
Muhabir: Behzat Akcan