Kiracılara tebligat gönderildi | Şehzadeler Belediyesinin taşınmazları kiralama ihalesine çıkıyor Kiracılara tebligat gönderildi | Şehzadeler Belediyesinin taşınmazları kiralama ihalesine çıkıyor

Seviye belirleme sınavında başarılı olan öğrenciler, LGS’ye hazırlık kurslarına katılma hakkı kazanacaklar. Kurslar, öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmeleri ve başarı oranlarını artırabilmeleri için özel olarak tasarlandı.


Kurslara olan yoğun ilgi, Şehzadeler Belediyesi'nin eğitime verdiği önemin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Belediye Başkanı Gülşah Durbay, yaptığı açıklamada "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimine katkı sağlamak bizim öncelikli görevlerimizdendir. LGS hazırlık kurslarımız ile gençlerimizin başarılarını artırmayı hedefliyoruz. Her bir öğrencimizin potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz ve onların bu zorlu sınav sürecinde yanlarında olacağız. Eğitime yaptığımız bu yatırımlar, şehrimizin ve ülkemizin geleceğine yapılan yatırımlardır."


Kurslar, öğrencilerin hem akademik hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak çeşitli etkinliklerle desteklenecek. Şehzadeler Belediyesi'nin bu önemli eğitim hizmeti, vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Kursların başlamasıyla birlikte, öğrenciler yoğun bir hazırlık dönemine girecekler ve LGS’ye en iyi şekilde hazırlanma fırsatı bulacaklar.

Kaynak: İHA