MASKİ tarafından yapılan açıklamada vatandaşların mağdur olmamaları adına belirtilen tarih ve saatler arasında gerekli önlemleri almaları için sistemlerin hizmete kapalı olacağının duyurusu yapıldı. Yapılan güncelleme sonrasında Manisalılar, 1 Mayıs itibarıyla ilk 2 ton suyu 1 TL, sonraki kademeleri ise yüzde 30 indirimli olarak kullanmaya başlayacak.

Maski̇ Son (2)

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Bulut, istifa etti İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Bulut, istifa etti

18 Nisan 2024 tarihinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek başkanlığında toplanan MASKİ Olağanüstü Genel Kurulunda alınan karar ile su ücret tarifeleri güncellendi. Başkan Zeyrek’in söz verdiği gibi ilk iki ton su 1 TL, sonraki kademelerde ise yüzde 30 indirimli olarak belirlenen su ücret tarifesi 1 Mayıs İtibarıyla Manisa il genelinde uygulanmaya başlanacak.

Maski̇ Son (1)

30 Nisan 23.45’den 1 Mayıs 06.00’a Kadar Tüm Sistemler Hizmet Dışı

MASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada bankaların mobil uygulamaları, maski pratikler, maski matikler, maski mobil uygulama ve online.manisasu.gov.tr üzerinden yapılacak su yükleme ve fatura ödeme işlemlerinde tüm sistemler 30 Nisan 23.45’den 1 Mayıs 06.00’a kadar güncelleme dolayısıyla hizmet dışı olacak. Manisalıların bu tarih ve saatler arasında mağdur olmamaları adına gerekli önlemleri almaları önemle rica edildi.

Maski̇ 1Son (2)

Kaynak: Haber Merkezi