İYİ Parti Manisa üyeleri, 28. dönem milletvekili aday listesinde görmek istedikleri isimleri belirlemek için yapılan ön seçimde sandık başına gitti. 5 ilçede kurulan ön seçim sandıklarında üyeler, İYİ Parti Manisa önceki dönem İl Başkanı ve milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz'a tam destek verdi.

ÜYELERE TEŞEKKÜR

İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz, ön seçime katılarak kendisine destek veren tüm üyelere teşekkür etti. Eryılmaz, 'Partimizin demokrasi şölenine katılarak bizleri onurlandıran, desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Üyelerimiz hak edene hakkını vererek kendisini Gazi Meclisimizde temsil etmesini isteyen isimleri belirledi. Tüm aday adaylarımızı da tebrik ediyorum. Sonuçlar partimize ve şehrimize hayırlı olsun' dedi.

'KUTLAMA 14 MAYIS'TA'

İYİ Partili Hasan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, 'Şimdi gün birlik ve beraberlik günüdür. Kutlamamız, 14 Mayıs gecesi olacak. Hep birlikte AK Parti iktidarını tarihe gömerek 20 yıllık kabustan uyanacağız. İYİ Parti, liyakatli ve kaliteli kadrolarıyla Türkiye'ye güneş gibi doğacak.' (HABER MERKEZİ)

Editör: Haber Merkezi