"Sınavın tamamlanmasının ardından başlayacak olan tercih sürecinde öğrencilerin şehir, üniversite, bölüm ve barınma gibi birçok kriteri göz önünde bulundurması gerekiyor” diyen Kaya, “Zira yapılacak olan küçük bir hata gençlerimizin gelecek hayallerini suya düşürebilir" dedi.
Kaya, sözlerine şöyle devam etti.
“Bu süreçte hiçbir öğrenci ayrımı yapmadan, kapılarımız tüm öğrencilere açık. Tercih döneminde Salihli Final Kurs, tüm öğrencilere tecrübeli rehberlik birimiyle, ücretsiz tercih danışmanlığı sağlayacak. Salihli'nin pırıl pırıl gençlerinin geleceğine yardımcı olmak hepimizin görevidir. Biz de bu geleceğin inşasında küçük bir katkı sağlayarak, öğrencilerimizin yanında olmak istiyoruz." dedi