Yabancı uyruklu 2 çocuğun kavgasına aileleri dahil oldu: 1'i ağır 4 yaralı Yabancı uyruklu 2 çocuğun kavgasına aileleri dahil oldu: 1'i ağır 4 yaralı

Bakırköy Rauf Orbay Caddesi Florya istikametinde pazartesi günü akşam saatlerinde meydana gelen feci kazada tırın dorsesi aynı yönde seyir halinde olan otomobilin üzerine devrilmiş, sürücü Recep Aytekin (45), eşi Sultan Aytekin (44), kızları Merve Aytekin (16) ve sürücünün annesi Güler Rukiye Aytekin (67) hayatını kaybetmişti.

Eyüpsultan Caminde cenaze namazları kılındı
Kazada hayata kaybeden aynı aileden 4 kişi için öğle namazının ardından Eyüpsultan Camii'nde cenaze tören düzenlendi. Cenaze törenine vefat edenlerin yakınları, genç kızın okul arkadaşlar katıldı. Cenaze töreninde tabutun başından bir an olsun bile ayrılmayan Recep Aytekin ağabeyi gözyaşlarına hakim olamadı. Merve Aytekin'in okul arkadaşları da gözyaşlarını tutamadı. Sultan Aytekin'in yeğeni ise tabuta kapanarak ağladı.

A W161820 05

A W161820 07
Cenazeler farklı mezarlıklara defnedildi
Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Güler Rukiye Aytekin’in cenazesi defnedilmek üzere Eyüpsultan Mezarlığına, Recep Aytekin, Sultan Aytekin ile Merve Aytekin’in cenazeleri de Ayazağa Mezarlığına götürüldü.

A W161820 09

Baba ve kızdan geriye fotoğrafları kaldı
Feci kazada hayatını kaybeden sürücü Recep Aytekin ve kızı Merve Aytekin'den geri fotoğrafları kaldı.

A W161820 02A W161820 01

Kaynak: İHA