31 Mart yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler ve adaylar seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine ara vermeden devam ederken bu kapsamda İYİ Parti Salihli belediye başkanı adayı Mehmet Tobin’de ziyaretlerini sürdürüyor.
Şehitler mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Tobin, projelerini ve Salihli için yapacağı hizmetleri mahalle sakinlerine paylaştı. Tobin, mahalledeki Salihli’nin tüm sıkıntılarını bildiği gibi Şehitler mahallesinin de sıkıntılarını bildiğini ve seçilmesi halinde bu sıkıntıları çözeceğini ifade ederek şunları söyledi, “Hizmetten yoksun Şehitler Mahallesine sosyal yardımların eşit şekilde dağıtılması, sağlayacağım.
Mahallemizde yıkılan bir okulumuz var. Bu okulun en kısa sürede yeniden mahallemize kazandırılmasını sağlayacağım. Mahallemizde çocuk kreşimiz yok. Seçilmem ile birlikte yapacağım ilk işlerden birisi mahalleye kreş kazandırmak olacak.
Mahallemizin sorunlarını biliyoruz, her bir sorunu ayrı ayrı not aldık. Belediye başkanlığımızla birlikte bu sorunlar bitecek size bunun sözünü veriyorum. Birde vurgulamak istediğim bir konuda, mevcut belediye çalışanlarımızın hiçbirinin ekmeğiyle oynanmayacağı, Şehitler Mahallesinden de çalışan sayısının daha da arttırılacağının da yine sözünü veriyorum” dedi.