Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan Turkish Open WAKO Dünya Kupası, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 42 ülkeden 3 bin sporcu katıldığı organizasyonda, Olympia Fight Clup Sporcuları da yer aldı. Olympia Fight Clup Sporcularından Nisrem Uçar ve Arda Önürme, kendi kategorilerinde el ettikleri dünya üçüncülüğü ile gümüş madalyanın sahibi oldu.
2 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atan Uçar ve Önürme’ye tebrik eden Antrenörler Mustafa Tokgöz ve Emrah Çullu, elde edilen başarıdan dolayı büyük bir gurur yaşadıklarını belirtti.
Muhabir: BEHZAT AKCAN