Türkiye Entelektüel Oyunları Yarışmasında Şampiyon olan Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri Ayşe Zehra Tekin ve Perçem Namver, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uğurelli, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay ve danışman öğretmen İsmail Hakkı Cambaz ile birlikte Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti.

Öğrencilerin bu önemli başarısı ile Manisa’nın büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek öğrencileri tebrik eden Vali Ünlü, “Bu başarı, sadece Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi'nin değil, aynı zamanda Manisa'nın da gurur kaynağıdır. Öğrencilerimizin disiplinli çalışmaları, azim ve kararlılıkları sayesinde bu önemli başarıya imza attıklarına inanıyorum. Sizlerin elde ettiği bu sonuç, eğitimdeki kalitenin ve gençlerimizin potansiyelinin bir göstergesidir. Bu tür başarılar, diğer öğrencilerimiz için de ilham vericidir. Sizler, ülkemizin geleceğine ışık tutacak pırıl pırıl gençlersiniz. Hepinizi gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi ve ailelerimizi de kutluyorum.” dedi.

Başkan Zeyrek taleplere kayıtsız kalmadı: Şehitler ve Gaziler Yaya Üst Geçidi artık çalışıyor Başkan Zeyrek taleplere kayıtsız kalmadı: Şehitler ve Gaziler Yaya Üst Geçidi artık çalışıyor

Türkiye Şampiyonu öğrenciler de Vali Ünlü'ye teşekkür ederek, bu başarının kendileri için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu ve gelecek hedeflerine ulaşmak için daha da çok çalışacaklarını ifade etti.

Kaynak: İHA