Ödül törenine Robotik yarışmalarda Türkiye birincisi olan Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü FUTURE DESIGNERS Robot Takımı öğrencileri İzmir Uğur, Melis Şenocak ve danışman öğretmenleri Ertuğ Gözaydın davet edildi.

Bahçeşehi̇r (5)11

2024 YKS cevap kağıtları ve aday cevapları erişime açıldı 2024 YKS cevap kağıtları ve aday cevapları erişime açıldı

Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü ilkokuldan liseye kadar robotik alandaki çalışmaları ile Türkiye çapında ses getiren başarılara imza atmaya devam ediyor.

Bahçeşehi̇r (4)11

Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü Kurucusu Buket Elmacı “ Robotik kodlama derslerine 5 yaştan itibaren başlıyoruz ve her yıl öğrencilerimiz geleceğin eğitimini bugünden kampüsümüzde yaşayarak öğreniyorlar. Bu eğitimlerimizin bir sonucu olarak, öğrencilerimiz kendi alanlarında yaştaşları ile turnuvalara, yarışmalara katılıyorlar.  Her yıl bir önceki seneden daha iyi, daha başarılı olarak robotik yarışmalarda ödül alıyoruz. FUTURE DESIGNERS robot takımı, Türkiye Birincisi olarak Bakanlığımızın Manisa’daki organizasyonuna davet edilerek, Salihli’mizi Manisa’mızı bu alanda tek başına temsil etmiştir. Kıymetli öğrencilerimiz İzmir Uğur, Melis Şenocak ve  Danışman öğretmenimiz Ertuğ Gözaydın’ı tebrik ediyorum.” dedi.

Bahçeşehi̇r (3)11

Manisa Valisi tarafından “Manisa’nın İncileri Türkiye Birincileri” ödül töreninde Manisa Valisi Enver Ünlü sahnede, Türkiye Birincisi olan FUTURE DESIGNERS Robot Takımına ödül ve belge takdim edildi.

Bahçeşehi̇r (2)11

Bahçeşehi̇r (1)11

Muhabir: Onay Ozan