Kılavuz İnsan Kaynakları

Salihli’de 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Kılavuz İnsan Kaynakları, özellikle tarım sektöründe ihtiyaç duyulan personel temininde güvenilir bir hizmet sunuyor.

İşçi̇ (13)

Manisa bölgesinde hizmet veren Kılavuz İnsan Kaynakları, 10’dan fazla fabrika ve  tarım işletmesi ile arazi ve bahçe işlerinde faaliyet gösteriyor.

İşçi̇ (8)

Kayıt dışılıkla mücadele paketi geliyor  | Kiracılara da özel usulsüzlük cezası kesilecek!  İşte detaylar Kayıt dışılıkla mücadele paketi geliyor | Kiracılara da özel usulsüzlük cezası kesilecek! İşte detaylar

Tarım sektöründe personel ihtiyacına cevap veriyor

Bölgede en çok işçi sayısına sahip olan ve yıl 12 ay iş imkanı sunan Kılavuz İnsan Kaynakları, yine tarım sektöründe çalıştırılmak üzere 250 kadın  200'ü erkek olmak üzere toplam 450 kişiyi istihdam edecek.

İşçi̇ (4)

Hangi sektörlerde personel alımı gerçekleştirilecek ? Aranan özellikler neler

Fabrika personeli

İşletme personeli

Arazi - meyve toplama

Yaş sınırı 18-55

İşçi̇ (11)

Başvurular

Söz konusu sektörlerde çalışmak isteyenler 0506 855 53 56 nolu telefon aracılığı ile Yavuz Kılavuz’la iletişime geçebilirler.

İşçi̇ (4)

Çalışanın haklarını gözeten anlayış

Salihli’de 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Kılavuz İnsan Kaynakları, firmaya bağlı J plakalı özel araçlarla çalışanlarına konforlu bir hizmet sunuyor.  Son model klimalı servis araçları ile hizmet veren firma, çalışanların güvenliğini de ön planda tutunuyor.

İşçi̇ (2)-1

Kaynak: Haber Merkezi