Teknoloji Lavender Robotics’in öncülüğünde yükselmeye devam ediyor Teknoloji Lavender Robotics’in öncülüğünde yükselmeye devam ediyor

Şehzadeler Belediyesi düzenleyeceği kurslarla, dil öğrenme sürecindeki temel bilgi ve becerileri edinmek isteyen yetişkinler için fırsat sunuyor. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmek ve günlük hayatta kullanabilmek amacıyla düzenlenen kurslar, deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek.
Son başvuru tarihi 21 Haziran olarak belirlenen kurslara katılmak isteyenlere çağrıda bulunan Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, vatandaşların Kurşunlu Han'daki başvuru noktasıyla irtibata geçebileceklerini belirtti.
Başkan Durbay, yabancı dillerin günümüzde önemli bir iletişim aracı haline geldiğini ifade ederek, "Vatandaşlarımızın İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine imkan sağlamak, uluslararası alanda kendilerini ifade edebilmelerini ve fırsat eşitliği yakalamalarını amaçlıyoruz. Kurslarımız, dil öğrenme sürecinde ilk adımı atmak isteyen herkese açıktır" dedi.

Kaynak: İHA